Szkolenie z malowania agregatem

W naszym centrum prowadzimy szkolenia z malowania agregatem, w zakres których wchodzi między innymi właściwa obsługa agregatu malarskiego i prawidłowa technika malowania. Kursy prowadzimy zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą – ceny oraz terminy ustalimy w trakcie rozmowy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu wszystkie przedsiębiorstwa aktywnie działające w branży budowlanej i remontowej. Okresowo prowadzimy pokazy dla wykonawców, realizujemy spotkania z wykonawcami, a także organizujemy dni otwarte.

Jak przebiega szkolenie z malowania natryskowego?

Uczestnictwo w szkoleniach z malowania natryskowego to świetna okazja, aby opanować tajniki nowoczesnej metody estetycznego wykańczania wnętrz budynku. Innowacyjne urządzenia – przy odpowiedniej wprawie i umiejętnościach – mogą zapewnić zarówno najwyższą precyzję działań, jak i oszczędność zużytej farby. Stosowanie tradycyjnych wałków czy pędzli nie jest wydajne, dlatego warto zainwestować w szkolenia z malowania agregatem, prowadzone przez zespół doświadczonych specjalistów!

W trakcie kursu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z działaniem nowoczesnych urządzeń od najlepszych producentów na rynku. Działanie agregatów natryskowych polega na sprężaniu i rozpylaniu farby w kontrolowany sposób za pomocą specjalnego pistoletu. Jeśli zależy Państwu na zwiększeniu wydajności swojej pracy i podniesieniu jakości realizacji zleceń, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum szkoleń!