Agregaty malarskie

Agregaty malarskie to nowoczesny sposób na starą jak świat metodę estetycznego wykończenia wnętrz. Prace z jej użyciem coraz częściej są wykonywane przez profesjonalnych malarzy. Agregaty gwarantują szybką i sprawną pracę. Przy odrobinie wprawy zapewniają wysoką precyzję i znaczącą oszczędność zużytej farby w porównaniu do tradycyjnych metod wykorzystujących wałki i pędzle. Inaczej nazywane agregatami natryskowymi, ich działanie polega na sprężaniu i rozpylaniu w kontrolowany sposób przy pomocy pistoletu farby.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia takich marek jak:

-Graco, Titan, Wagner, Airlessco

Co to jest agregat malarski?

Agregaty malarskie to urządzenia służące do hydrodynamicznego malowania natryskowego. Umożliwiają one dokładne pomalowanie dużej powierzchni w czasie nieporównywalnie krótszym niż w przypadku malowania tradycyjnego. Takie malowanie jest nie tylko proste i szybkie, ale też ekonomiczne, ponieważ wymaga użycia mniejszej ilości farby. Agregat malarski pompuje i spręża farbę bez użycia powietrza, a następnie jest ona przetłaczana pod bardzo wysokim ciśnieniem wynoszącym ok. 200 bar przez niewielką dyszę, pozwalając uzyskać jednolitą gładką powłokę malarską. W naszej firmie zaopatrzą się Państwo w sprzęt najwyższej klasy, który znacząco usprawni wykonywanie wszelkich prac remontowo-wykończeniowych.

Prowadzimy sprzedaż zarówno agregatów tłokowych, jak i membranowych, co pozwala naszym klientom na wybór technologii, która najbardziej odpowiada charakterowi ich pracy czy przyzwyczajeniom i doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wyświetlanie 1–16 z 38 wyników