Centrum szkoleniowe

Centrum Szkoleniowe PAGAT

Zapraszamy Państwa do Naszego centrum szkoleniowego.

malowanie

W naszym centrum szkoleniowym prowadzimy specjalistyczne kursy dla tynkarzy, malarzy, szpachlarzy i pozostałych pracowników budowlanych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które chcą szybko i skutecznie zdobyć odpowiednie kwalifikacje i umiejętności przydatne w branży budowlanej, remontowej czy wykończeniowej. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami sprzętu dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami i narzędziami dydaktycznymi.

Wszyscy uczestnicy kursów szpachlowania, malowania czy tynkowania mogą poznać najnowsze techniki, których zasady są precyzyjnie tłumaczone przez doświadczonych specjalistów. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do uczestników i kontakt z nowoczesnymi technologiami pozwala przygotować kursantów do uzyskania nowych kompetencji.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Nasza kadra instruktorów to specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym. Szkolenia z malowania agregatem i pozostałe kursy to świetna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi technikami, urządzeniami i technologiami, które zapewniają najwyższą precyzję podejmowanych prac wykończeniowych.

Kursy tynkarskie, malarskie i szpachlowania są prowadzone indywidualnie oraz grupowo. Okresowo organizujemy spotkania z wykonawcami, dni otwarte oraz pokazy dla wykonawców. Ceny i terminy zawsze ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcesz odbyć szkolenie prosimy o kontakt:

adres  e-mail – biuro@pagat.com.pl
lub pod numerem telefonicznym 792-998-333

Aktualna oferta szkoleń: