Chemia budowlana

Współczesna chemia budowlana to dziedzina podlegająca nieustannemu procesowi rozwoju. Za sprawą nowoczesnych technologii produkty zyskują coraz szersze zastosowanie i odporność nie tylko na niekorzystne działanie zmiennych warunków atmosferycznych – o które w naszej szerokości geograficznej nietrudno – ale i na działania stricte mechaniczne.

W bogatym asortymencie oferowanym przez firmę Pagat znaleźć można wysokiej jakości chemię niezbędną w budownictwie. Nowoczesne farby, efektywne gładzie szpachlowe, wydajne emulsje gruntujące oraz specjalistyczne plastyfikatory do zapraw to tylko część tego, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Stawiamy na produkty uznanych producentów cieszące się popularnością na polskim rynku. Ich właściwe zastosowanie sprawia, że wykonywanie prac budowlanych jest znacznie bardziej sprawne a uzyskane efekty trwalsze w codziennym użytkowaniu.

W przypadku zainteresowania produktami z zakresu chemii budowlanej znajdującymi się na naszej ofercie zapraszamy do kontaktu z naszą centralą w Szczecinie. Chętnie udzielimy Państwu niezbędnych informacji oraz pomożemy dobrać preparaty odpowiednie do prowadzonych prac budowlanych.