Kurs szpachlowania

Serdecznie zachęcamy do zapisania się na kurs szpachlowania w naszym centrum szkoleń. Prowadzimy zajęcia z zakresu właściwej obsługi agregatu, uczymy również obsługi różnych rodzajów sprzętów. Wyjaśniamy, jakie są najefektywniejsze techniki szpachlowania połączone z obróbką materiału na ścianie. Kursy szpachlowania natryskowego prowadzimy zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Systematycznie organizujemy także spotkania z wykonawcami, dni otwarte oraz specjalne pokazy dla wykonawców. Ceny kursów szpachlowania zawsze ustalamy indywidualnie, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Co obejmuje kurs szpachlowania natryskowego?

W ramach kursu szpachlowania natryskowego uczestnicy mogą poznać teorię związaną z budową oraz obsługą agregatu. Bardzo ważna jest także część praktyczna, która dotyczy sposobów szpachlowania masami szpachlowymi. Nasi specjaliści precyzyjnie przedstawiają, jak można perfekcyjnie wykończyć powierzchnię ścian oraz sufitów wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych, tynków gipsowych czy tynków cementowo-wapiennych.

Nasza misja to wsparcie środowiska firm związanych z branżą budowlaną i zajmujących się pracami wykończeniowymi oraz remontowymi. Od lat propagujemy nowoczesne technologie wykonywania czynności zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jeśli są Państwo zainteresowani kursem szpachlowania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem!