Kurs tynkarski

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do zapisania się na kurs tynkarski, prowadzony przez specjalistów mających duże doświadczenie w branży budowlanej. Szkolenia obejmują ćwiczenia z zakresu tynkowania wewnętrznego i zewnętrznego, poznanie istotnej teorii oraz informacji na temat nowoczesnych technologii czy produktów. Kurs tynkowania natryskowego to szansa na zwiększenie swoich kompetencji oraz kwalifikacji, a także gwarancja najwyższej jakości realizowanych usług bezpośrednio u Klientów.

Kursy tynkarskie są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Zapraszamy również na dni otwarte, spotkania z wykonawcami oraz specjalne pokazy dla wykonawców, które są regularnie organizowane przez nasze przedsiębiorstwo. Zależy nam na zintegrowaniu środowiska branży budowlanej, promując nowoczesne technologie i produkty. Ceny kursów tynkowania natryskowego są ustalane indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z firmą.

Jak wygląda kurs tynkarski?

Ważnym elementem kursu tynkarskiego są pokazy praktyczne, w trakcie których wszyscy uczestnicy mają szanse nauczyć się prawidłowej obsługi zestawu tynkarskiego i nowoczesnych produktów. Co więcej, wykonawcy mogą spróbować aplikacji tynku. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych technologów i specjalistów, którzy precyzyjnie wskażą ewentualne błędy. Kurs tynkowania natryskowego to świetna okazja, by nabyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje kompetencje.