Agregaty tynkarskie

Agregaty tynkarskie służą do natryskowego nakładania tynków na płaszczyznę. Sprawdzają się przy tynkach gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych, a także przy zaprawach klejących i płynnych jastrychach. Wykorzystanie agregatu znacznie skraca czas pracy, szczególnie na dużych powierzchniach, co jest największą zaletą stawiającą agregat ponad technikami tradycyjnymi. Istnieje kilka typów maszyn do tynkowania, dlatego też przed dokonaniem wyboru warto wziąć pod uwagę warunki, w jakich agregat najczęściej będzie wykorzystywany. Na placu budowy z pewnością przyda się także agregat do izolacji. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą dobrać sprzęt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Profesjonalne agregaty do tynków maszynowych

W naszym asortymencie mamy profesjonalne agregaty do tynków maszynowych. Poszczególne modele maszyn przeznaczone są do mieszanek mokrych lub suchych. Przy pomocy urządzeń można nakładać m.in. tynki:

  • mineralne,
  • akrylowe,
  • silikatowe,
  • silikonowe.

Do agregatów tynkarskich stosuje się gotowe mieszanki, które aplikowane są przy pomocy węża na tynkowaną powierzchnię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą agregatów tynkarskich!

Do czego służy agregat tynkarski?

Agregat tynkarski służy do równomiernego rozprowadzania zapraw tynkarskich, klejowych czy gładzi szpachlowych, dzięki czemu ułatwia tworzenie jednolitych powierzchni. Maszyny do tynkowania odznaczają się wydajną pracą. Zautomatyzowany proces nakładania mieszanek zapewnia optymalizację robót remontowo-budowlanych. Specjalistyczny sprzęt do tynkowania umożliwia prawidłowe pokrycie tynkiem ścian czy sufitów, dlatego agregaty tynkarskie zyskały duże uznanie w branży wykończeniowej.

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników