Zalety wypożyczenia agregatów tynarskich

Agregat tynkarski to urządzenie, dzięki któremu można w sposób sprawny i równomierny nanieść tynk na powierzchnię. Tynk aplikowany jest z zastosowaniem metody natryskowej poprzez specjalną dyszę połączoną ze zbiornikiem agregatu. W ten sposób uzyskuje się idealnie gładką i równomierną powłokę. Praca z agregatem jest znacznie bardziej wydajna, sprawna i wygodna. Ciśnienie oraz ilość natryskiwanego tynku można kontrolować i dostosowywać do rodzaju powierzchni czy specyfiki nakładanej substancji.

Agregat to z całą pewnością jeden z najważniejszych elementów wyposażenia podczas prac budowlanych i remontowych. W związku z tym wiele firm specjalizujących się w świadczeniu usług z tego zakresu stoi przed koniecznością podjęcia decyzji: kupić nowy agregat tynkarski czy też wypożyczyć?

Kiedy warto wypożyczyć agregat tynkarski?

Jest wiele sytuacji, w których krótkoterminowy wynajem agregatu tynkarskiego opłaca się znacznie bardziej niż zakup nowego sprzętu. Dotyczy to przede wszystkim firm, które prace z zastosowaniem urządzenia mają miejsce rzadko – jeden lub kilka razy do roku. W takich przypadkach wypożyczenie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu. Dlaczego?

Wypożyczając agregat tynkarski, tak naprawdę nie ponosimy żadnych wydatków związanych z jego zakupem, a następnie utrzymaniem. Odpadają koszty ponoszone za np. serwisowanie czy dokonywanie napraw.

Są jednak przypadki, kiedy agregat tynkarski wypożyczany jest przez firmy używające go w swojej pracy regularnie. Dotyczy to przede wszystkim ekip, które chcą przetestować działanie sprzętu przed ewentualnym zakupem. Wypożyczenie agregatu jest często jedyną opcją dla nowo powstałych firm, które nie mają zdolności leasingowej lub pełnej kwoty niezbędnej do zakupu nowej maszyny.

Wypożyczenie agregatu tynkarskiego przez klientów indywidualnych

Wynajem agregatu tynkarskiego to również doskonałe rozwiązanie w przypadku klientów indywidualnych. W przypadku wykańczania czy remontu domu zakup nowego sprzętu nie ma najmniejszego sprzętu. Wypożyczyć agregat można tanio i na dogodnych warunkach. Możliwy jest przy tym zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy, dzięki czemu klientów może dostosować czas użytkowania agregatu do własnych potrzeb.