Infolinia - skontaktuj się z nami :
tel. komórkowy: 792 998 333,
tel. stacjonarny: 91 434 00 81.
e-mail: biuro@pagat.com.pl

Wykonanie gładzi bezpyłowej

uśmiechnięta kobieta z młotkiem podczas remontu

28
Lis

Estetyczne, ładnie wyglądające ściany to świetny punkt wyjścia do kolejnych prac dekoracyjnych. Wyśmienicie prezentują się na nich rozmaite kolory farb ze wszelkimi ozdobnymi dodatkami. Efekt nienagannie gładkich powierzchni możemy uzyskać w bardzo prosty sposób. W czym tkwi sekret? Wystarczy  zastosować odpowiednią gładź szpachlową. Rekordy popularności bije ostatnimi czasy przede wszystkim tak zwana gładź bezpyłowa.

Przebieg procesu nakładania gładzi

Wygładzanie ścian i sufitów nie musi wiązać się ze żmudnym nakładaniem gipsu i szlifowaniem powierzchni. Wykonanie gładzi bezpyłowej skraca ten proces do niezbędnego minimum, czyniąc go nie tylko szybszym, ale też o wiele bardziej komfortowym. Nowoczesna gładź bezpyłowa umożliwia aplikację ,,na mokro”. Oznacza to, że każda kolejna warstwa masy może być nakładana jeszcze przed wyschnięciem warstwy poprzedniej. Ponadto, ,,na mokro” przebiega również obróbka końcowa – bez wyczerpującego szlifowania i uciążliwego zapylenia całego pomieszczenia.

Rozwiązanie dla każdego

Nałożeniem gładzi szpachlowej może zająć się właściwie każdy, nawet początkujący amator. Oczywiście w trosce o najwyższy efekt wykonanych robót lepiej zawierzyć fachowcom, doświadczonym w świadczeniu kompleksowych usług ogólnobudowlanych. Wygładzą oni nierówności i pęknięcia na powierzchni tynków, uzupełnią wszelkie ubytki oraz zajmą się szpachlowaniem całych ścian i sufitów. Z pomocą specjalisty, gładź uzyska odpowiednią przyczepność do podłoża i nie pęknie nawet przy grubszych warstwach. ,,Zarobiona” masa szpachlowa będzie prosta w aplikacji, zapewniając odpowiedni poślizg w procesie szpachlowania. Dzięki temu wykonanie gładzi odbędzie się szybko, prosto i przyjemnie. Czego chcieć więcej?