Infolinia - skontaktuj się z nami :
tel. komórkowy: 792 998 333,
tel. stacjonarny: 91 434 00 81.
e-mail: biuro@pagat.com.pl

Agregat malarski

malowanie

19
Paź

Narzędzia do malowania

Malowanie z pozoru wydaje się banalnie proste. Kilka maźnięć pędzlem po ścianie. W rzeczywistości jednak jest to sztuka wymagająca dużo pracy, zaangażowania i czasu. A gdyby tak coś zmienić. Ułatwić czynność i skrócić czas. Pomalować ściany, sufit i dokonać renowacji mieszkania. Urządzeniem, które może okazać się niezwykle pomocne jest agregat malarski.

 

Wypożyczalnia agregatów malarskich

Agregat malarski to uniwersalne urządzenie ciśnieniowe wykonane z kwasoodpornej stali przeznaczone do malowania ścian i sufitów. Umożliwia komfortowe malowanie wnętrz i elewacji, gruntowanie ścian, impregnację drewna, a także opryskiwania roślin środkami chemicznymi. Agregat najczęściej używany jest do malowania i bielenia wapnem budynków o trudnej konstrukcji, posiadających obszerny sufit lub wysokie ściany. Obsługa jest niezwykle prosta. Zbiornik agregata należy napełnić farbą, zamknąć wlew, podłączyć sprężarkę, węża z lancą i pistolet lakierniczy. Następnie pistolet kieruje się w stronę ściany i włącza urządzenie. Z pistoletu wydobywa się farba osadzająca na obiekcie. Korekty pędzlem nie są wymagane, gdyż urządzenie zapewnia dokładność wykonywania zadania. Po wykonaniu zadania maszynę można rozłożyć na części i dokładne wyczyścić.

Agregat malarski jest niezwykle przydatnym urządzeniem, jednak dość drogim. Zakup maszyny polecamy firmom specjalizującym się w renowacji i remontach. Dla klientów indywidualnych lepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie agregatu malarskiego. Zainteresowani będą mieli okazję dokładnie odrestaurować ściany bez konieczności zakupu drogiego sprzętu.